Przykładowy opis z aktywnym odnośnikiem, Szablony HTML.

GIMNAZJUM

  • Adam Gałuszka - laureat wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z języka angielskiego, organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie w roku  szkolnym 2014/2015. Opiekun: mgr Małgorzata Jamróz
  • Monika Galińska - laureatka wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z biologii , organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie w roku  szkolnym 2014/2015. Opiekun: mgr Anna Barszczewska
  • Maksymilian Moskal - laureat wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z języka niemieckiego, organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie w roku  szkolnym 2014/2015. Opiekun: mgr Elżbieta Stokłosa
  • Aleksandra Helon - finalistka wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z języka polskiego, organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie w roku  szkolnym 2014/2015. Opiekun: mgr Beata Kuc
  • Nina Frendo - finalistka wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z matematyki, organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie w roku  szkolnym 2014/2015.
    Opiekun: mgr Teresa Nykun
  • Patryk Marchwiany - finalista wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z chemii, organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie w roku  szkolnym 2014/2015.
    Opiekun: mgr inż. Elzbieta Zięba
  • Monika Galińska - laureatka Powiatowego Konkursu Mistrz Matematyki 2015,
    Opiekun: mgr Teresa Nykun
  • Nina Frendo - finalista Powiatowego Konkursu Mistrz Matematyki 2015,
    Opiekun: mgr Teresa Nykun
  • Adam Gałuszka – I miejsce w biegu na 300 m w Powiatowych Indywidualnych Mistrzostwach w LA opiekun: mgr Ewa Turek
  • Adam Gałuszka – V miejsce w biegu na 300 m w Wojewódzkich Indywidualnych Mistrzostwach w LA opiekun: mgr Ewa Turek
  • Szymon Gilarski – I miejsce w skoku w dal w Powiatowych Indywidualnych Mistrzostwach w LA opiekun: mgr Ewa Turek
  • Martyna Bojarska – II miejsce w biegu na 300 m w Powiatowych Indywidualnych Mistrzostwach w LA opiekun: mgr Ewa Turek
  • Klaudia Kamińska – III miejsce w pchnięciu kulą w Powiatowych Indywidualnych Mistrzostwach w LA opiekun: mgr Ewa Turek
  • Reprezentacja dziewcząt PG 4 – I miejsce w Miejskiej Gimnazjadzie w piłce koszykowej i II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w piłce koszykowej opiekun: mgr Marzena Łąka
  • Reprezentacja dziewcząt PG 4 – I miejsce w Miejskiej Gimnazjadzie w tenisie stołowym opiekun: mgr Joanna Strzałka
  • Reprezentacja dziewcząt PG 4 – I miejsce w zawodach drużynowych w wieloboju gimnastycznym dziewcząt. X miejsce w Wojewódzkich zawodach gimnastycznych opiekun: mgr Ewa Turek
  • Katarzyna Cużytek PG 4 – I miejsce w skoku przez skrzynię w Finale Wojewódzkim Gimnazjady z Gimnastyki Zarzecze 2015r.opiekun: mgr Ewa Turek
  • Reprezentacja dziewcząt PG 4 – II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w pływaniu sztafetowym opiekun mgr Szczepan Łąka
  • Reprezentacja dziewcząt PG 4 – II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w pływaniu sztafetowym opiekun mgr Szczepan Łąka
  • Reprezentacja chłopców PG 4 – II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w pływaniu sztafetowym opiekun mgr Szczepan Łąka
  • Szymon Gilarski – I miejsce w stylu dowolnym w Powiatowej Gimnazjadzie w pływaniu opiekun mgr Szczepan Łąka
  • Kacper Chmura – I miejsce (kl. I-sze) w stylu dowolnym
  • Daniel Łaciński – I miejsce w stylu klasycznym w Powiatowej Gimnazjadzie w pływaniu opiekun mgr Szczepan Łąka
  • Jakub Markowski – I miejsce (kl. I-sze) w stylu grzbietowym opiekun mgr Szczepan Łąka
  • Reprezentacja dziewcząt PG 4 – I miejsce w Miejskiej Gimnazjadzie w piłce siatkowej, I miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w piłce siatkowej, I miejsce w Rejonowej Gimnazjadzie w piłce siatkowej, III miejsce w Wojewódzkiej Gimnazjadzie w piłce siatkowej opiekun mgr Marzena Łąka

 

 

 

 

 

 

 

Dla Ucznia

Licznik odwiedzin

statystyka