Przykładowy opis z aktywnym odnośnikiem, Szablony HTML.

GIMNAZJUM

  • Kinga Panek - I miejsce oraz Aleksandra Matusz - II miejsce w Międzygimnazjalnym Konkursie TESTEN AM BESTEN organizowanym przez Publiczne Gimnazjum nr 1 w Jarosławiu - opiekun: mgr Elżbieta Stokłosa
  • Bartosz Markowski (kl. II b) - III miejsce na dystansie 50 m stylem motylkowym w półfinale wojewódzkiej Gimnazjady w pływaniu – opiekun: mgr Grzegorz Moskal /więcej/
  • Karol Wielis – II miejsce - styl grzbietowy, Bartosz Markowski – I miejsce – styl dowolny, Oskar Krasiczyński – I miejsce – styl grzbietowy, Kamil Stankiewicz. - III miejsce – styl grzbietowy w zawodach indywidualnych Gimnazjada w pływaniu – opiekun: mgr Grzegorz Moskal /więcej/
  • Sztafeta chłopców (Karol Wielis, Tomasz Szczepański, Marcin Ryska, Kornel Kuch, Mateusz Bajdak, Bartosz Markowski) - III miejsce w zawodach drużynowych Gimnazjada w pływaniu – opiekun: mgr Grzegorz Moskal /więcej/
  • Sztafeta dziewcząt (Andżelika Bacza, Kinga Żurawska, Patrycja Tomas, Dominika Duda, Karolina Panek, Weronika Strzałka, Izabela Dyrkacz) - IV miejsce w zawodach drużynowych Gimnazjada w pływaniu – opiekun: mgr Marzena Łąka i mgr Ewa Turek /więcej/
  • Izabela Musur (kl. III a) - I miejsce we wszystkich kategoriach w miejskich zawodach sportowych – gimnastyka dziewcząt klas gimnazjalnych oraz III miejsce w skoku przez skrzynię i VI miejsce w klasyfikacji indywidualnej w Wieloboju Gimnastycznym Dziewcząt - wojewódzkich zawodach gimnastyka dziewcząt klas gimnazjalnych – opiekun: mgr E. Turek /więcej/
  • Drużyna PG nr 4 (Izabela Musur, Natalia Iwasieczko, Joanna Sroka, Ewelina Olszańsk) - I miejsce w miejskich zawodach sportowych – gimnastyka dziewcząt klas gimnazjalnych
    i V miejsce w wojewódzkich zawodach gimnastyka dziewcząt klas gimnazjalnych – opiekun:
    mgr E. Turek /więcej/
  • Andrzej Kołakowski (kl. I C) – laureat wojewódzkiego konkursu informatycznego – opiekun: mgr inż. M. Okarmus
  • Klaudia Dziuba, Aleksandra Matusz (kl. III B) – finalistki wojewódzkiego konkursu z języka niemieckiego – opiekun: mgr E. Stokłosa
  • Dominika Okarmus (kl. III A) – finalistka wojewódzkiego konkursu z biologii – opiekun: mgr A. Barszczewska
  • Aleksandra Matusz (kl. III B) – I miejsce w konkursie recytatorskim „Wawrzynek” – opiekun: mgr B. Kuc
  • Kacper Kroczek (kl. II A) – III miejsce w konkursie recytatorskim „Wawrzynek” – opiekun: mgr B. Kuc
  • Mateusz Bajdak (kl. III A) - III miejsce w konkursie fotograficznym „Piękno Powiatu Jarosławskiego – V edycja” - opiekun: mgr Marek Jucha /więcej/
  • Angelina Zdybek - III miejsce w kategorii solistów na Festiwalu Piosenki Ojczystej „Serce
    w plecaku” im. Michała Zielińskiego - opiekun: mgr Adam Kroczek /więcej/
  • Drużyna piłki siatkowej dziewcząt - I miejsce w turnieju na szczeblu powiatowym w piłce siatkowej i awans do Rejonowej Gimnazjady - opiekun: mgr Marzena Łąka /więcej/

 

LICEUM

  • Dorota Pupka (kl. 1 A) - I miejsce w kategorii szkół ponadgimnazjalnych XI Zlotu Gwiaździstego - "„Harcerstwo w Polsce. 100 lat historii i tradycji wolnościowej i niepodległościowej podkarpackiego harcerstwa” organizowanego przez Burmistrza Miasta Jarosławia, Stowarzyszenie Miłośników Jarosławia, Oddziałowe Biuro Edukacji Publicznej Instytutu Pamięci Narodowej w Rzeszowie i Centrum Kulturalne w Przemyślu - opiekun:
    mgr Violetta Szpilak /więcej/
  • Anna Rusinek (kl. 2 B) - wyróznienie w kategorii szkół ponadgimnazjalnych XI Zlotu Gwiaździstego - "„Harcerstwo w Polsce. 100 lat historii i tradycji wolnościowej i niepodległościowej podkarpackiego harcerstwa” organizowanego przez Burmistrza Miasta Jarosławia, Stowarzyszenie Miłośników Jarosławia, Oddziałowe Biuro Edukacji Publicznej Instytutu Pamięci Narodowej w Rzeszowie i Centrum Kulturalne w Przemyślu - opiekun:
    mgr Violetta Szpilak /więcej/
  • Drużyna piłki siatkowej dziewcząt (Klaudia Domańska, Joanna Cichowlaz, Jadwiga Komenda, Paulina Golenia, Agata Drońska, Katarzyna Saj, Paulina Krupa, Sara Cichy, Faustyna Fudali, Barbara Lisik) - II miejsce w powiatowej Licealiadzie w piłce siatkowej
    i awans do półfinału wojewódzkiego - opiekun: mgr Marzena Łąka /więcej/
  • Justyna Kuczek i Alicja Jedynak - wyróżnienie w kategorii zespołów na Festiwalu Piosenki Ojczystej „Serce w plecaku” im. Michała Zielińskiego - opiekun: mgr Adam Kroczek /więcej/
  • Anna Rusinek (kl. II B) - III miejsce w konkursie historycznym pt. "Polska droga do demokracji czyli od czerwca 1956 roku do czerwca 1989 roku" - opiekun: mgr Violetta Szpilak /więcej/
  • Paulina Chodzińska - III miejsce w kategorii solistów na Festiwalu Piosenki Ojczystej „Serce w plecaku” im. Michała Zielińskiego - opiekun: mgr Adam Kroczek /więcej/

 

 
 
 

 

Dla Ucznia

Licznik odwiedzin

statystyka