Przykładowy opis z aktywnym odnośnikiem, Szablony HTML.

GIMNAZJUM

  • Klaudia Dziuba (kl. II B) - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego - opiekun: mgr Elżbieta Stokłosa

  • Klaudia Dziuba (kl. II B) - I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Języka Niemieckiego organizowanym przez PG Nr 2 w Jarosławiu - opiekun: mgr Elżbieta Stokłosa

  • Kinga Panek (kl. II B) – III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Języka Niemieckiego organizowanym przez PG Nr 2 w Jarosławiu - opiekun: mgr Elżbieta Stokłosa

  • Drużyna piłki siatkowej dziewcząt (z kl. III c - Aneta Babiarz, Katarzyna Czado, Agata Drońska, Katarzyna Saj, Kinga Puszyńska, z klasy III b Kamila Błahuta, z kl. II b - Kinga Panek, Kinga Domańska i z klasy I b Katarzyna Stokłosa i Karolina Panek)- III miejsce w półfinale wojewódzkim Gimnazjady w piłce siatkowej - opiekun: mgr Marzena Łąka /więcej/

  • Dorota Pupka (kl. 3 C) - I miejsce w kategorii szkół gimnazjalnych w konkursie "Dzieje Dawnego Opactwa Sióstr Benedyktynek we wspomnieniach na przestrzeni XX wieku " organizowanym przez Ośrodek Kultury i Formacji Chrześcijańskiej im. Sługi Bożej Anny Jenke, Wydział Edukacji i Kultury Fizycznej Urzędu Miasta i Stowarzyszenie Miłośników Jarosławia - opiekun: mgr Beata Pajda /więcej/

  • Dorota Pupka (kl. 3 C) - wyróżnienie w kategorii szkół gimnazjalnych X Zlotu Gwiaździstego - "Śladami Miejsc Pamięci Narodowej" organizowanego przez Burmistrza Miasta Jarosławia, Stowarzyszenie Miłośników Jarosławia, Oddziałowe Biuro Edukacji Publicznej Instytutu Pamięci Narodowej w Rzeszowie i Centrum Kulturalne w Przemyślu - opiekun: mgr Beata Pajda /więcej/

  • Drużyna dziewcząt (Iza Musur, Natalia Iwasieczko, Joanna Sroka, Ewelina Olszańska
    z kl. II a) - I miejsce
    w Zawodach Drużynowych w Wieloboju Gimnastycznym Dziewcząt - opiekun: mgr Ewa Turek /więcej/

  • Drużyna piłki siatkowej dziewcząt (Aneta Babiarz, Katarzyna Czado, Agata Drońska, Katarzyna Saj, Kinga Puszyńska z kl. III c oraz z klasy II b: Kinga Panek, Kinga Domańska i z klasy Ib Katarzyna Stokłosa i Karolina Panek) - I miejsce w Miejskiej Gimnazjadzie 2010/2011 i awans do Półfinału Powiatowej Gimnazjady w piłce siatkowej - opiekun: mgr Marzena Łąka /więcej/

  • Oliwia Wysocka (kl. 3 B) - wyróżnienie w kategorii wokalistów na III Festiwalu Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej im. Michała Zielińskiego organizowanym w Miejskim Ośrodku Kultury w Jarosławiu- opiekunowie: p. Natalia Jakubiec i mgr Adam Kroczek /więcej/

  • Magdalena Kołakowska (kl. 2 A) - laureatka etapu wojewódzkiego ogólnopolskiego konkursu pt. „Ocal okruchy historii – młodzież buduje muzea” zorganizowanego przez Muzeum II Wojny Światowej i Europejskie Centrum Solidarności /więcej/

LICEUM

  • Karolina Siara (kl. 1 B) - II miejsce w kategorii szkół ponadgimnazjalnych X Zlotu Gwiaździstego - "Śladami Miejsc Pamięci Narodowej" organizowanego przez Burmistrza Miasta Jarosławia, Stowarzyszenie Miłośników Jarosławia, Oddziałowe Biuro Edukacji Publicznej Instytutu Pamięci Narodowej w Rzeszowie i Centrum Kulturalne w Przemyślu - opiekun:
    mgr Violetta Szpilak /więcej/

  • Anna Rusinek (kl. 1 B) - wyróżnienie w kategorii szkół ponadgimnazjalnych X Zlotu Gwiaździstego - "Śladami Miejsc Pamięci Narodowej" organizowanego przez Burmistrza Miasta Jarosławia, Stowarzyszenie Miłośników Jarosławia, Oddziałowe Biuro Edukacji Publicznej Instytutu Pamięci Narodowej w Rzeszowie i Centrum Kulturalne w Przemyślu - opiekun:
    mgr Violetta Szpilak /więcej/

  • Kwartet z Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Książąt Czartoryskich ( Anna Kroczek, Karolina Kozieł, Ewa Dudek, Barbara Kowal) - I miejsce w kategorii zespół wokalny na
    III Festiwalu Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej im. Michała Zielińskiego
    organizowanym
    w Miejskim Ośrodku Kultury w Jarosławiu /więcej/

  • Duet z Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Książąt Czartoryskich (Justyna Kuczek
    i Alicja Jedynak)
    - wyróżnienie w kategorii zespół wokalny na III Festiwalu Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej im. Michała Zielińskiego organizowanym w Miejskim Ośrodku Kultury w Jarosławiu - opiekunowie: p. Natalia Jakubiec i mgr Adam Kroczek /więcej/

  • Anna Kroczek (kl. 3 B) - II miejsce w kategorii solistka na III Festiwalu Piosenki Żołnierskiej
    i Patriotycznej im. Michała Zielińskiego
    organizowanym w Miejskim Ośrodku Kultury
    w Jarosławiu - /więcej/

  • Anna Kroczek (kl. 3 B) - III miejsce w III Przeglądzie Piosenki Kresowej zorganizowanym przez Towarzystwo Miłośników Lwowa i Kresów Południowo-Wschodnich o/Jarosław przy współpracy z Miejskim Ośrodkiem Kultury /więcej/
  • Paulina Jędrzejczak (kl. 2 C) - II miejsce w ogólnopolskim konkursie pt. „Ocal okruchy historii – młodzież buduje muzea” zorganizowanym przez Muzeum II Wojny Światowej
    i Europejskie Centrum Solidarności /więcej/

 
Dla Ucznia

Licznik odwiedzin

statystyka