Przykładowy opis z aktywnym odnośnikiem, Szablony HTML.

GIMNAZJUM

  • Tomasz Krzywonos i Dorota Pupka (kl. 2 C) - II miejsce w konkursie „Zabawa
    z fortyfikacjami
    ” zorgaznizowanym z okazji Dnia Zabytków przez Urząd Miasta w Jarosławiu
    i Stowarzyszenie Miłośników Jarosławia - opiekun: mgr Beata Pajda /więcej/

  • Stanisław Brożyna i Jakub Wasiewicz (kl. 2 C) - wyróżnienie w konkursie „Zabawa
    z fortyfikacjami
    ” zorgaznizowanym z okazji Dnia Zabytków przez Urząd Miasta w Jarosławiu
    i Stowarzyszenie Miłośników Jarosławia - opiekun: mgr Beata Pajda /więcej/
  • Bartosz Zabłocki (kl. 1 A) - III miejsce w międzygimnazjalnym Konkursie Literackim "Jeden dzień w innej epoce - podróż wehikułem czasu” zorganizowanym przez Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Jarosławiu - opiekun: mgr Renata Kmieć /więcej/

  • Jan Trynkiewicz (kl. 3 B) - III miejsce w III Jarosławskich Potyczkach Ortograficznych organizowanych przez Wojewódzką Bibliotekę Pedagogiczną w Przemyślu/ Filia Jarosław oraz Bursę Międzyszkolną w Jarosławiu pod patronatem Burmistrza Miasta Jarosławia, Starosty Powiatu Jarosławskiego oraz Rektora Uniwersytetu Rzeszowskiego
    - opiekun: mgr Beata Kuc /więcej/

  • Drużyna piłki siatkowej dziewcząt - I miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie 2009/2010
    w piłce siatkowej - opiekun: mgr Marek Stokłosa

  • Klaudia Dziuba (kl. 1 B) - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego - opiekun: mgr Elżbieta Stokłosa

  • Piotr Mazur (kl. 3 B)- finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego - opiekun:
    mgr Dorota Nieprzecka

  • Kinga Gołąb (kl. 1 B) - III miejsce w konkursie na prezentację multimedialną "Pozytywne
    i negatywne strony Internetu
    " organizowanym przez Pedagogiczną Bobliotekę Pedagogiczną Filia w Jarosławiu, Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną w Jaroslawiu i Komendę Powiatową Policji w Jarosławiu - opiekun : mgr inż. Marek Okarmus /więcej/

  • Drużyna piłki siatkowej dziewcząt - I miejsce w Miejskiej Gimnazjadzie 2009/2010 w piłce siatkowej - opiekun: mgr Marek Stokłosa /więcej/
  • Tymoteusz Tracz (kl. 3 B) - wyróżnienie w kategorii fotografia w XII Konkursie Plastycznym
    i Fotograficznym pt. Nastroje Jesieni , zorganizowanym przez Miejski Ośrodek Kultury
    im. Oskara Kolberga w Przeworsku /więcej/

  • Oliwia Wysocka (kl. 2 B) - II miejsce w kategorii solistka na II Festiwalu Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej im. Michała Zielińskiego organizowanym w Miejskim Ośrodku Kultury
    w Jarosławiu - opiekunowie: p. Natalia Jakubiec i mgr Adam Kroczek /więcej/

  • Barbara Stęchły (kl. 3 C) - finalistka Konkursu "Jan Paweł II - Papież Wolności" zorganizowanego przez Akcję Katolicką Archidiecezji Przemyskiej - opiekun: mgr Marzena Kaplita /więcej/

  • Adrianna Skulska - I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie „Zdarzyło się 20 lat temu
    w Polsce…
    ” w kategorii plakat zorganizowanym przez Sejm RP oraz MEN, pod patronatem Marszałka Sejmu RP i Ministra Edukacji Narodowej. Współorganizatorami były Centrum Edukacji Obywatelskiej i kuratoria oświaty - opiekun: mgr Beata Pajda /więcej/

LICEUM

  • Joanna Dzimira (kl. 1 A) - II miejsce w konkursie poetyckim inspirowanym życiem
    i twórczością kompozytora "Chopin natchnieniem młodych poetów" organizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Jarosławiu - opiekun: mgr Dorota Tracz   /więcej/

  • Paulina Jędrzejczak (kl. 2 C) - Nagroda specjalna w konkursie poetyckim inspirowanym życiem i twórczością kompozytora "Chopin natchnieniem młodych poetów" organizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Jarosławiu - opiekun: mgr Krystyna Klimczak  /więcej/

  • Anna Cielecka (kl. 2 B)- wyróżnienie Starosty Jarosławskiego w Konkursie  wiedzy
    o życiu i twórczości Juliusza Słowackiego organizowanym przez Zespół Szkół Licealnych
    i Technicznych w Jarosławiu im. Juliusza Słowackiego - opiekun mgr Beata Kuc /więcej/

  • Zespół redakcyjny naszej szkolnej gazetki „Bez Nazwy” - I miejsce w III Edycji Konkursu na Najciekawszą Gazetkę Szkolną w kategorii szkół ponadgimnazjalnych zorganizowanego
    w ramach Światowego Dnia Środków Masowego Przekazu przez Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką w Przemyślu Filia w Jarosławiu we współpracy ze Starostwem Powiatowym
    i Urzędem Miasta Jarosławia - opiekun: mgr Renata Kmieć /więcej/

  • Paulina Krupa (kl. 1 A) - III miejsce (opiekun: mgr Dorota Tracz) i Agnieszka Zeńko
    (kl. 2 B) -
    wyróżnienie (opiekun; mgr Beata Kuc) w Konkursie Recytatorskim pt. „Lutnia Safony 2010” organizowanym przez Miejski Ośrodek Kultury w Jarosławiu /więcej/

  • Anna Kroczek (kl. 2 B) - wyróżnienie w XV Ogólnopolskim Festiwalu Kolęd i Pastorałek organizowanym przez Urząd Miasta Jarosławia, Miejski Ośrodek Kultury oraz parafię
    pw. Chrystusa Króla /więcej/

  • Anna Kroczek (kl. 2 B) - III miejsce w III Konkursie Piosenki Europejskiej szkół ponadginazjalnych powiatu jarosławskiego /więcej/
  • Anna Kroczek (kl. 2 B) - I miejsce w kategorii solistka na II Festiwalu Piosenki Żołnierskiej
    i Patriotycznej im. Michała Zielińskiego organizowanym w Miejskim Ośrodku Kultury
    w Jarosławiu - opiekunowie: p. Natalia Jakubiec i mgr Adam Kroczek /więcej/

  • Karolina Kozieł (kl. 2 B) - III miejsce w kategorii solistka na II Festiwalu Piosenki Żołnierskiej
    i Patriotycznej im. Michała Zielińskiego organizowanym w Miejskim Ośrodku Kultury
    w Jarosławiu - opiekunowie: p. Natalia Jakubiec i mgr Adam Kroczek /więcej/

  • Zespół Wokalny (Anna Kroczek, Karolina Kozieł, Ewa Dudek, Barbara Kowal, Joanna Malawska i Andżelika Mazur ) - II miejsce w kategorii zespół wokalny na II Festiwalu Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej im. Michała Zielińskiego organizowanym w Miejskim Ośrodku Kultury w Jarosławiu - opiekunowie: p. Natalia Jakubiec i mgr Adam Kroczek /więcej/

  • Agnieszka Zeńko (kl. 2 B) - wyróżnienie w kategorii recytacja w VIII Regionalnym Konkursie Recytatorskim i Poetyckim im. J. Hordyńskiego zorganizowanym przez Miejski Ośrodek Kultury w Jarosławiu, Centrum Kulturalne w Przemyślu, Towarzystwo Literackie im. Adama Mickiewicza oddział w Jarosławiu i Miejską Bibliotekę Publiczną im. A. Fredry
    w Jarosławiu - opiekun: mgr Beata Kuc /więcej/

  • Kamil Kwaśny - I miejsce w biegu na 1500 m w Licealiadzie Powiatowej Indywidualnych Biegów Przełajowych w Wólce Pełkińskiej /więcej/

  • Anna Kroczek (kl. 2 B) - I miejsce w kategorii soliści w II Przeglądzie Piosenki Kresowej zorganizowanym przez Towarzystwo Miłośników Lwowa i Kresów Południowo-Wschodnich Oddział w Jarosławiu oraz Miejski Ośrodek Kultury, przy wsparciu Urzędu Miasta i Starostwa Powiatowego - opiekun: mgr Adam Kroczek /więcej/
 
 
Dla Ucznia

Licznik odwiedzin

statystyka