Przykładowy opis z aktywnym odnośnikiem, Szablony HTML.

GIMNAZJUM

  • III miejsce w Miejskiej Gimnazjadzie Ligi Lekkoatletycznej w kategorii dziewcząt i III miejsce w Miejskiej Gimnazjadzie Ligi Lekkoatletycznej w kategorii chłopców /więcej/

  • Izabela Bodzioch (kl. 3 B) i Kacper Kot (kl. 2 B) - wyróżnienia w Międzygimnazjalnym Konkursie Prezentacji Multimedialnych "Osobliwości Przyrodnicze Europy" zorgankizowanym przez Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Książąt Czartoryskich w Jarosławiu /więcej/

  • Przemysław Olejarz (kl. 1 B), Kornel Rachwalski (kl. 3 D), Hubert Skrzypek (kl. 3 D)
    - III miejsce w kategorii szkół gimnazjalnych w Powiatowym Finale Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym, a wcześniej I miejsce w kategorii szkół gimnazjalnych
    w Miejskim Finale Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym zorganizowanym przez Jarosławski Klub Motorowy i Ratownictwa Drogowego oraz Wydział Edukacji i Kultury Fizycznej Urzędu Miasta Jarosławia - opiekun: mgr Ewa Turek /więcej/
  • Tymoteusz Tracz (kl. 2 B) - I miejsce w kategorii szkół gimnazjalnych w konkursie Podkarpackiego Kuratora Oświaty na hasło- motto związane z 5. rocznicą wejścia Polski do Unii Europejskiej /więcej/

  • Izabela Bodzioch (kl. 3 B) - I miejsce w kategorii szkół gimnazjalnych VIII Zlotu Gwiaździstego - "Śladami Miejsc Pamięci Narodowej" organizowanego przez Burmistrza Miasta Jarosławia, Stowarzyszenie Miłośników Jarosławia, Oddziałowe Biuro Edukacji Publicznej Instytutu Pamięci Narodowej w Rzeszowie i Centrum Kulturalne w Przemyślu /więcej/

  • Tymoteusz Tracz (kl. 2 B) - finalista "SOLO-DANCE" - 1. Prezentacji Tanecznych organizowanych przez Centrum Kulturalne w Przemyślu /więcej/

  • Dominika Koralewicz (kl. 2 B), Aleksandra Nieprzecka (kl. 3 A), Agnieszka Pieczonka (kl. 2 B), Jagoda Telichowska (kl. 2 B), Tymoteusz Tracz (kl. 2 B) - I miejsce
    w konkursie "Jestem przewodnikiem po moim mieście" - opiekun: mgr Beata Pajda /więcej/

  • Aleksandra Nieprzecka (kl. 3 A) - laureatka i Jakub Podolak (kl. 3 D) - finalista Wojewódzkiego Konkursu Historycznego - opiekun: mgr Beata Pajda

  • Aleksandra Stanowska (kl. 3 D)- laureatka i Agnieszka Trudzik (kl. 3 D) - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego - opiekun: mgr Renata Augustynowicz

  • Aleksandra Nieprzecka (kl. 3 A) i Anna Kogut (kl. 3 A) - finalistki Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego - opiekun: mgr Beata Kuc

  • Jakub Podolak (kl. 3 D) - finalista Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego - opiekun:
    mgr Anna Serwańska

  • Aleksandra Nieprzecka (kl. 3 A) - wyróżnienie w V Konkursie "Juliusz Słowacki i jego epoka" organizowanym przez Zespół Szkół Licealnych i Technicznych im. Juliusza Slowackiego w Jarosławiu - opiekun: mgr Beata Kuc

  • Kacper Kot (kl. 2 B) - został powołany 10 marca przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty do Rady Dzieci i Młodzieży, gdzie będzie reprezentował uczniów jarosławskich szkół

  • Drużyna piłki siatkowej dziewcząt - I miejsce w Miejskiej Gimnazjadzie 2008/2009 - opiekun: mgr Marek Stokłosa

  • Drużyna piłki ręcznej dziewcząt - II miejsce w Miejskiej Gimnazjadzie 2008/2009 - opiekun: mgr Marek Stokłosa

  • Aleksandra Nieprzecka (kl. 3 A) - II miejsce, Anna Kogut (kl. 3 A) - VI miejsce,
    Jan Trynkiewicz (kl. 2 B) - X miejsce
    w rejonowym etapie I Ogólnopolskiego Konkursu
    "Liga Ortograficzna"
    - opiekun: mgr Beata Kuc /więcej/
  • Oliwia Wysocka (kl. I B) - I miejsce w kategorii wokalistów na I Jarosławskim Festiwalu Pieśni i Piosenki Żołnierskiej im. Michała Zielińskiego - opiekunowie: p. Zofia Karwańska
    i mgr Adam Kroczek /więcej/

  • Katarzyna Jabłońska - I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Zdobywamy Mont Everest", Paulina Jędrzejczak - II miejsce w Komkursie Ulotkowym w ramach kampanii "Zachowaj trzeźwy umysł" - opiekunowie: mgr Anna Piś-Gołąb i mgr Elzbieta Zięba /więcej/

  • Martyna Pengryn - II miejsce, Dominika Marchwiany - III miejsce w Konkursie Piosenki "Od chorału do hip-hopu" - opiekunowie: p. Zofia Karwańska i mgr Adam Kroczek

  • Tymoteusz Tracz (kl. 2 B) - wyróżnienie w XI Konkursie Fotograficznym i Plastycznym "Nastroje jesieni" organizowanym przez Miejski Ośrodek Kultury w Przeworsku.

  • Katarzyna Cisło - IV miejsce w Powiatowych Indywidualnych Biegach Przełajowych - opiekun: mgr Joanna Strzałka

  • Sztafeta chłopców - IV miejsce w Miejskich Sztafetowych Biegach Przełajowych - opiekun: mgr Joanna Strzałka

  • Drużyna piłki ręcznej chłopców - III miejsce w Miejskiej Gimnazjadzie - opiekun:
    mgr Marzena Łąka

LICEUM

  • Bernard Buczny ( kl. I C) – laureat  konkursu dla uczniów klas I liceum „Święty Paweł
    w dziejach apostolskich” organizowanym w ramach Tygodnia Biblijnego przez parafię NMP Królowej Polski - opiekun: mgr Marzena Kaplita

  • Kinga Zalot (kl. II A) - I miejsce, Dominik Wołoszyn - II miejsce (kl. III B) w finale
    I edycji programu „Masz Talent " organizowanego przez Urząd Miasta Jarosławia i Miejski Ośrodek Kultury w Jarosławiu

  • Zespół redakcyjny naszej szkolnej gazetki „Bez Nazwy” - Nagroda Burmistrza Miasta Jarosławia za zajęcie I miejsca w II Edycji Konkursu na Najciekawszą Gazetkę Szkolną
    w kategorii szkół ponadgimnazjalnych zorganizowanego w ramach Światowego Dnia Środków Masowego Przekazu - opiekun: mgr Renata Kmieć /więcej/

  • Zespół wokalny - I miejsce w Eliminacjach Powiatowych Przeglądu Scenicznej Twórczości Dziecięcej "Szkolne Prezentacje Artystyczne" organizowane przez Miejski Ośrodek Kultury
    w Jarosławiu

  • Karolina Kozieł (kl. I B) - I miejsce, Kinga Zalot (kl. II A) - II miejsce na II Konkursie Piosenki Europejskiej /więcej/

  • Grupa Teatralno-Muzyczna ZSO im. Książąt Czartoryskich - "Nagroda za scenkę Heroda
    z diabłami" podczas XII Spotkań Teatralnych Jasełka 2009 organizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury w Jarosławiu - opiekun: mgr Marzena Kaplita /więcej/

  • Kinga Zalot (kl. II A) - I miejsce, Justyna Wojtyna - II miejsce w kategorii wokalistów ze szkół ponadgimnazjalnych na I Jarosławskim Festiwalu Pieśni i Piosenki Żołnierskiej im. Michała Zielińskiego - opiekunowie: p. Zofia Karwańska i mgr Adam Kroczek /więcej/

  • Zespół Wokalny ZSO im. Książąt Czartoryskich w Jarosławiu - I miejsce w kategorii zespołów na I Jarosławskim Festiwalu Pieśni i Piosenki Żołnierskiej im. Michała Zielińskiego - opiekunowie: p. Zofia Karwańska i mgr Adam Kroczek /więcej/

  • Duet Anna Kroczek i Dominik Wołoszyn - wyróżnienie na I Jarosławskim Festiwalu Pieśni
    i Piosenki Żołnierskiej im. Michała Zielińskiego
    - opiekunowie: p. Zofia Karwańska i mgr Adam Kroczek /więcej/
  • Joanna Tymoczko (kl. 3 A) - Stypendium Prezesa Rady Ministrów
  • Kinga Zalot - I miejsce w turnieju poetyckim o "Laur Impresji" w kategorii poezja śpiewana, MOK Jarosław

  • Dominika Szuba - wyróżnienie w Konkursie Recytatorskim "U wrót doliny" Spotkania
    z poezją Zbigniewa Herberta,
    MOK Jarosław- opiekun: mgr Renata Kmieć

  • Dominika Szuba - Nagroda Literacka NIKE w Konkursie Recytatorskim, Jasielski Dom Kultury- opiekun: mgr Renata Kmieć

  • Agnieszka Zeńko (kl. I B) - III miejsce w VII Regionalnym Konkursie Recytatorskim
    i Poetyckim im. Jerzego Horodyńskiego, Jarosław
    - opiekun: mgr Beata Kuc

  • Kinga Zalot - I miejsce, Justyna Wojtyna - III miejsce w Konkursie Piosenki "Od chorału do hip-hopu" - opiekunowie: p. Zofia Karwańska i mgr Adam Kroczek

  • Kamil Kwaśny - I miejsce w Powiatowych Indywidualnych Biegach Przełajowych - opiekun: mgr Marzena Łąka

  • Kamil Kwaśny - 35 miejsce (na 100 zawodników) w Wojewódzkich Indywidualnych Biegach Przełajowych Chłopców - opiekun: mgr Marzena Łąka

  • Sztafeta dziewcząt - III miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych - opiekunowie: mgr Joanna Strzałka i mgr Marzena Łąka

  • Drużyna koszykówki chłopców - I miejsce w Powiatowej Licealiadzie - opiekun:
    mgr Grzegorz Moskal /więcej/

  • Drużyna koszykówki chłopców - I miejsce w Rejonowej Licealiadzie i awans do Półfinału Wojewódzkiego - opiekun: mgr Grzegorz Moskal

  • Drużyna koszykówki chłopców - I miejsce w Półfinale Wojewódzkim Licealiady i awans do Finału Wojewódzkiego - opiekun: mgr Grzegorz Moskal /więcej/

  • Drużyna koszykówki chłopców - III miejsce w Finale Wojewódzkim Licealiady - opiekun: mgr Grzegorz Moskal

 
 

 

Dla Ucznia

Licznik odwiedzin

statystyka