Przykładowy opis z aktywnym odnośnikiem, Szablony HTML.
 
ZAJĘCIA POZALEKCYJNE W ROKU SZKOLNYM 2016/2017
GIMNAZJUM
NAZWA ZAJĘĆ
NAUCZYCIEL
KLASA
TERMIN
Konsultacje dla uczniów i rodziców
Grażyna Pol
  poniedziałek: 12.30-13.15
Fakultet z języka polskiego
Grażyna Pol
IIIb
czwartek: 14.10-14.55
Fakultet do egzaminu gimnazjalnego z języka polskiego
Renata Kmieć
IIIa
poniedziałek: 14.10-14.55
Zajęcia wyrównujące szanse edukacyjne z języka polskiego
Renata Kmieć
IIa
wtorek: 13.20-14.05
Koło języka polskiego (przygotowanie do konkursu kuratoryjnego)
Renata Kmieć
IIa,IIIa

wtorek 14.10-14.55 czwartek:7.30-8.00- co drugi tydzień

Fakultet do egzaminu gimnazjalnego z języka polskiego
Beata Kuc
IIIc IIId

poniedziałek:14.10- 14.55 wtorek:14.10-14.55

Zajęcia wyrównawcze
Beata Kuc
II b
środa:13.20-14.05
Zajęcia przygotowujace do konkursów
Beata Kuc
II b, IIIc, IIId
poniedziałek:15.00-15.45
Zajecia teatralne
Beata Kuc
wtorek: 15.00-15.45
Fakultet do egzaminu gimnazjalnego z języka angielskiego
Maria Kot
IIIb IIIc
wtorek: 14.10-14.55 piątek:13.20-14.05
Zajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego z języka angielskiego
Joanna Kogut
IIId
czwartek: 14.10-14.55
Zajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego z języka angielskiego
Joanna Kogut
IIIa
piątek: 14.10-14.55
Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze
z języka angielskiego
Joanna Kogut
IIa
środa: 14.10 -14.55
Konsutacje dla uczniów i rodziców
Renata Augustynowicz
Ia IIa IIIc IIId
wtorek: 7.45 -8.00
Koło chemiczne - zajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego
Elżbieta Zięba

III

wtorek: 14.50-15.35 czwartek:17.15-18.00

Fakultet z języka niemieckiego
Elżbieta Stokłosa
IIb
poniedziałek: 7.10-7.55
Fakultet przygotowujący do egzaminu gimn.z języka niemieckiego
Elżbieta Stokłosa
IIIa

piątek: 14.10-14.55

Koło zainteresowań z historii
Beata Pajda
III c
czwartek:14.10-14.55
Fakultet przygotowujący do egzaminu gimnazjalnego z historii
Beata Pajda
IIIb IIId środa: 14.10-14.55 co dwa tygodnie
Fakultet do egzaminu gimnazjalnego z wos
Krzysztof Kisiel
  czwartek: 13.20-14.05, 14.05-14.50
Kółko biologiczne
Anna Barszczewska
II III

wtorek: 7.15-8.00 środa:7.15- 8.00

Koło matematyczne
Teresa Nykun
III a IIIb
piątek: 13.20-14.05
Fakultet z matematyki
Teresa Nykun
IIIa IIIb

czwartek: 14.10-14.55 środa:14.10 - 14.55

Fakultet z matematyki do egzaminu gimnazjalnego
Barbara Frendo
III c IIId poniedziałek: 14.10-14.55 wtorek: 14.10-14.55
Zajęcia sportowe - chłopcy
Szczepan Łąka
I-III
czwartek: 14.30-15.15
Zajęcia rekreacyjno-sportowe - chłopcy
Ewa Turek
I-II

środa: 14.10-14.55

Zajęcia rekreacyjno-sportowe
Marzena Łąka
I-III
środa: 14.55-15.40
Terapia pedagogiczna dla uczniów z dysfunkcjami
Renata Osiowa

wtorek: 14.15-15.00
Podwieczorek z książką
Joanna Kołakowska
raz w miesiącu
LICEUM
Fakultet maturalny z języka polskiego
Renata Kmieć
IIIa
wtorek: 8.00-8.45
Fakultet z matematyki
Barbara Frendo
IIIa
środa: 13.20 -14.05
Zajęcia przygotowujące do matury z języka angielskiego
Maria Kot
IIIa
wtorek:13.20-14.05
Fakultet do matury z historii
Beata Pajda
IIIa
wtorek: 14.10-14.55 co drugi tydzień
Dla Ucznia


Stronę najlepiej ogląda się
używając przeglądarki
Mozilla Firefox (pobierz)

Licznik odwiedzin

statystyka